Historia dnia

Historia dnia

Najbardziej lubię poznawać ludzi i zostawać z nimi na dłużej. Jeśli jednak chcesz po prostu spróbować fotografii, sprawdzić jak to jest, gdy fotograf kręci się Tobie po domu, zaproś mnie na kilka godzin.

Zanim się spotkamy, zapytam co lubisz ty, co lubią twoi bliscy. Co robicie co dzień, co robicie od święta. Jakie są wasze ulubione zajęcia, zabawy. Kto lubi gotować, a kto woli zjadać smakołyki. Kto nie cierpi odkurzania, kto uwielbia prace w ogrodzie.

Zaproś mnie na jedno spotkanie, które pozwoli nam się zapoznać. Te kilka godzin spędzonych z Tobą i Twoją rodziną zaowocuje kilkunastoma zdjęciami. Fotografować będę niemal non stop, ale tak byście nie czuli się oszołomieni czy nadmiernie obserwowani. Będziemy rozmawiać i w trakcie sesji się poznawać. Być może pierwsze minuty nie zaowocują naturalnością i beztroską przed obiektywem, ale z pewnością w trakcie spotkania rozluźnicie się, a wasze dzieci wydobędą z siebie najwspanialsze cechy. Dzieci oczywiście będą pełne energii i będą chciały się popisać swoimi nowo nabytymi umiejętnościami, a ja będę za nimi biegać lub czołgać się, by zajrzeć tam, gdzie dla nich jest najciekawiej.

Sfotografuję wasze wspólne zabawy, spacery, ale też wspólne posiłki, wspólne gotowanie czy sprzątanie. Cokolwiek, co robicie na co dzień. Każdy znajdzie siebie na zdjęciu, jeśli tylko odpowie miłym uśmiechem.

 


 

Co otrzymasz w pakiecie historia DNIA

 

spędzę z wami 4 godziny

 

 

sesja zdjęciowa ODBĘDZIE SIĘ w wybranym miejscu (dom, plac zabaw, jezioro itp)

 


 

ZDJĘCIA ZOSTANĄ PRZEZE MNIE PROFESJONALNIE OBROBIONE W CYFROWEJ CIEMNI

 

  12 ZDJĘĆ W FORMIE ODBITEK TRADYCYJNYCH NA PAPIERZE MATOWYM (15X23 CM), W ALBUMIE STUDYJNYM

PRZYGOTUJĘ DLA WAS WYBRANE ZDJĘCIE DO PROFESJONALNEGO WYDRUKU W JAKOŚCI STOSOWANEJ DLA WYSTAW FOTOGRAFICZNYCH

 

 
 
ZDJĘCIE W FORMACIE A3 WYDRUKOWANE NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM O WYJĄTKOWEJ, BAWEŁNIANEJ FAKTURZE

PRZYGOTUJĘ DLA WAS OBRAZ GOTOWY DO ZAWIESZENIA NA ŚCIANĘ

 

  ZDJĘCIE OPRAWIONE W RAMĘ DREWNIANĄ, MALOWANĄ ORAZ W PASSEPARTOUT

 

Cena pakietu to 549 zł

Cena zależy od odległości dojazdu do klienta. Szczegóły możemy ustalić na spotkaniu.