Historia Bartka i jego rodziny

Bartek to starszy brak Kuby, którego poznaliście na początku. Bracia jak to bracia czasem są razem czasem osobno, a najważniejsza i tak jest mama.

Historię Bartka opowiadamy wspólnie już od ponad roku. Bartek jest dwa lata starszy od Kuby i gdy poznaliśmy się fotograficznie, wiedział już co to aparat i że warto patrzeć w obiektyw, a nie tuż nad obserwując panią fotograf.

Jak Bartek był w nastroju, to pozował jak wytrawny model, uśmiechał się do aparatu i testował swoje możliwości robienia min. Sam nawet proponował jak chciałby mieć zrobione zdjęcie. Sprawdzał co ciekawego wyszło i tryskał pomysłami.

Bartek lubi też opowiadać historie ze swoich wycieczek z rodzicami i dziadkami. Pokazywał jak nurkował z rurką, oczywiście z odpowiednimi rekwizytami, opowiadał o wycieczce rowerowej. A podczas sesji udoskonalił swoje umiejętności jazdy na rowerze i dokładnie wiedział gdzie się ustawić, bym mogła uchwycić go w ruchu. Bartek lubi chwalić się swoimi umiejętnościami - tańczy, gra i śpiewa już w paru językach.

Jeśli masz takiego modela w domu, to na pewno ucieszy się z sesji specjalnie dla niego.